Duben 2011

Příběh bez hranic - Jak to všechno začalo

29. dubna 2011 v 14:09 | Lála =) |  Příběh bez hranic
Příběh, který jsem napsala podle toho, jak se cítím a nejen já. Doufám, že z článku, který asi nedává moc smysl si vezmete něco, co člověka potkává. Vnímejte tento příběh, jelikož někteří lidé tímto obdobím života právě porcházejí, a ač to není příběh přímo můj, potkává mnoho dnešních lidí. Tak, ať se líbí! =)

Stojím, koukám a čekám až si mě někdo všimne, jenže po nějaké chvíli mi dochází, že se musím zapojit do konverzace a jdu za lidma, který jsem nikdy dříve nevnímala a jen jsem se jim obloukem vyhýbala, protože s nima byla nuda a žádná sranda. Povídala jsem si s nima, ale, jaksi jsem měla stále špatnou náladu a moc jsem se nesmála. Chtěla jsem být jako v páté třídě. Smutná, uzavřená a schovaná v koutě, kde mě nikdo nenajde. Stále jsme si uvědomovala, že jsem ztratila to, a čem mi záleželo...

Někdo v říši kina =D

26. dubna 2011 v 15:19 | Lála =) |  Sharlli
Dneska jsem zavítala s naší polovinou školy, včetně naší třídy :D do kina na Alenku v říšu divů. No upřímně, jednak jsme tam nesměli nic jíst, což bylo pěkně na houby (hlavně že tu mám, jako obrázek popcorn :DD). Ale dalo se to, film nebyl tak špatný :D. Nejvíc se mi tam líbila bitka mezi tim červenovlasym nečlověkem a tim jakože Michaellem Jacksonem, prostě oni váleli, jak mohli! :D. Jináč, neučili jsme se a to bylo hlavním důvodem proč jsem se do kina těšila, ale, asi bych na ten film už znovu nešla, na mě moc pohádkový! :D
Dneska bych se tu měla objevit s článkem, který bude něco k dění na tý naší zemiplacce :D. Jinak možná, asi (chvíle napětí :D), napíšu článek na superstar, páč chci na to říct svůj názor a pojat ho zase v komickém provedení, ale uvidím, jak to stihnu páš se zítra už normálně učíme. Každopádně "Info ze Zeměplacky" se vám určitě dostaví!! ;) :D
Mějte se krásně a skládejte básně!! =))
Lála

Jak přežít útok zombíků?? :D

25. dubna 2011 v 19:09 | Lála =) |  Sharlli
Jak přežít útok Zombie
Miluji zombíky, tak jsem si našprtala pár věcí a převedla si to do komické podoby. Snad se vám to bude líbit, stejně jako mě. Mimochodem, až se tato příležitost splní budete vědět, co dělat a to je náhodou dobře, jinak si myslím, že jste o tom určitě někdy slyšeli, že zombící jsou. Já osobně věřím v nadpřirozeno protože to není realita, ve které se musím řídit podle zákonů, ale je to prostě fantazie, a záleží pouze na vás jak si tento článek přeberete :))Zombíci (prostě zombie :D) jsou jak známo oživené mrtvoly, respektive mrtví lidé, jejichž těla z nějakých divných a potrhlých důvodů ožila. Jak je poznáte? Lehce, protože mají zelenou pleť, která se rozkládá (no fůj :D), přesto jsou podbní těm našem lidem, i když asi jinak, než si všichni představujete :D. Když jdou, můžete si představit opilce, který jde po desítkách piv po ulici či náměsíčnýho člověka který hledá záchod, ale dojde do ledničky :D. Neni hezký, když se derou dopředu, straší to lidi a všichni utíkají.

  • MŮŽE BÝT
Nikdy nevíte, kdy se ve zpravodajství dostane k útoků zombie, páč je nějakej vědec či hrobník objevil (jako je to fakt těžký vlézt do hrobu, že :D). Pokud tato situace nastane, určitě nebuďte nikdo neklidný a nezačněte bláznit z toho, že vás sežerou zombíci apod. je o fakt blbost :D. Problém ovšem je, že zombíci se rozmnožují nezkutečnou rychlostí a proto je těžké jim zabránit se přiblížit k vám.Dejte si na ně bacha! Když někoho kousnou,škrábnou či políbí (to asi nehrozí :D) rázem se ten daný člověk mění v zombího taky. Jenže, je to nevyléčitelné a zombím zůsaneš stále, takže, když se o tom dozvíš, leť do bezpečí! Určitě je důležité, abyste našli bezpečný úkryt a zjistili si, kde se zombíci vyskytují a kde je naopak bezpečno. Ubezpečte se, že máte dost jídla a vody, všechno zavřete, zatáhněte a zamkněte, aby se k vám nikdo nedostal, ale, ověřte si i bezpečností a únikový výcod, nikdy nevíte, kdyby náhodou tam přišli.

  • KDYŽ JSTE MEZI NIMI
Určitě si hrajte, jakože ste jedni z nich, nakloňte hlavu slintejte a skučte :D. Zkrátka se chovejte jako oni. Nepřipravujte se o energii a nezabíjejte je, konec konců už jsou mrtví :D. Akorát se jich můžete zbavit utrhnutí hlavy či rozdrtění mozku (takže, mějte kladiva a vrtačky :D). Můžete je také spálit, jenže se budou pohybovat i jejich jiné části těla, proto si dejte na tuto akci pozor. Přeju hodně štěstí! =))

PS: Kdybyste náhodou chtěli vědět víc o zombíkách, jděte na wikipedii, tam se dozvíte víc =DD

KOPÍRUJTE JEN S POVOLENÍM O DEMĚ!

spřátelení

25. dubna 2011 v 13:09 | Lála =) |  Co je nového?
Takže, rozhodla jsem se udělat článek na spřátelení. Někdo mi píše do komentářů, ale abych v tom neměla takový zmatek na spřátelení prosím pište pouze sem, budu vám zkutečně vděčná. =)

Spřátelení člověka blogu a člověka s blogem =D

Co mi sem napíšet? Nemusíte mi sem nic psát o sobě a tak. Udělám si o vás obrázek sama, každopádně, pište přezdívku a blog, abych si vás tam mohla přidat. =) Kupodivu tu bude vládnout demokracie (tentokrát to nebude vláda lidu, na to zapomeňte!! =D) Spíše počítejte s volností. Budu ráda, kkdyž mi sem napíšete sem tam nějaký komentář, totéž budu psát já vám. Budu také ráda, když se zúčastníte nějaké soutěže, za to vás odměním reklamou (o tom se ještě dozvíte někdy víc). Každopádně, kdo má zájem tak nepište, není to žádný závazek, stačí mi bohatě navštívit můj blog párkrát do týdne a sem tam přidat komentář. =)

Přezdívka
Blog

VSS - 1. kolo :D

25. dubna 2011 v 12:29 | Lála =) |  Co je nového?

Takže, ač jsem řekla, že přihlášky zruším až v půl třetí odpoledne, ruším je teď, protože pochybuji, že se někdo přihlásí. Každopádně, máma sedm soutěžících a myslím si, že i když to neni moc, bohatě to stačí.

První úkol
V prvním úkole se budete snažit doplnit k obrázku vhodný argument, aby z toho vyplývala nějaká smysluplná a vtipná věc. Budou to spíše dva obrázky a vy popíšete jejich vzájemný vztah nějakou vtipnou konverzací. Poté mi je odešlete na e-mail, kterým vám pošlu tento úkol (pro info. lada@temnak.cz). Odeslání bude během týdne, prostě týden je maximální doba, když to budou mít všichni hotové dříve, zhodnotím to dříve :D

Soutěžící

Nebudu si tu hrát na chytrou, páč chytrá nejsem :D Prostě vám přeju hodně štěstí a ať se vám daří :))

•LadySkajka•
Natka.B*
Nikee**
Cr&zyGirl
Swetee
Denisse
Baruenka

Mimochodem, všechno podstatné i obrázky obdržíte na e-mail takže, mějte se krásně, všichni a změním to, protože by mi bylo líto, kdybyste měli málo hlasů, proto tedy budu ráda, když si budete schánět hlasy, ač jsem to původně chtěla nechat na lidech, tak nevadí. =)

Hody,hody,doprovody... =D

25. dubna 2011 v 10:59 | Lála =) |  Vaše názory
Co si pod tímto názvem představíme? Já povětšinou pomlázky, vajíčka a volno :D
Velikonoce osobně nesnáším, protože nemám ráda šupání a takový ty zvyky. Jako malá jsem se milovala, protože jsem se bála kluků. Jasně asi si říkáte, jak jsem se mohla bát kluků, no jo no :D. Byla jsem taková ta holčička, až to asi ani nebylo hezký, to mi mohlo být tak šest možná sedm let. Jenže čas se mění, a dneska jsou pro mě velikonoce jen volno a vajíčka natvrdo, který si nemusim vařit, páč je nazbírá bráška s bráškou :D. Jinak je zase fakt, že je při nich hezký počasí a můžu jezdit na kole, chodit s kámošema ven a tak, to je na tom hezký. Ale, v rodině držíme tradici, že se při velikonocích nejí maso, nebo alespoň po velikonoční pondělí, a striktně ho dodržujem no :D..

Otázky (já) odpovědi (vy) =D
Víte, proč se slaví Velikonoce?
Máte je rádi?
Držíte nějakou rodinnou tradici?
Milujete to volno?
Kde jste na velikonoce?
Máte rádi pomlázky?
Když jste byli menší, co pro vás znamenaly velikonoce?

Story

25. dubna 2011 v 10:49 | Sharlli
    • Příběh bez hranic
    • Příběh o dívce, která na konci hledá nový začátek. Příběh je spíše citová záležitost a je to ztělesnění mého a dívčiného ducha.
    • Caroliino studium
"Proboha! S tímhle pitomým budíkem budu muset opravdu něco udělat. To jsem mohla čekat. Celé ráno bylo úplně na levačku. Metro nejezdí, na ulicích zácpa a žádný taxík v dohledu. To je ukázková pohroma. Úplně jsem se zapomněla představit. Jsem Carol a tohle je můj první den na akademi módy." Příběh Carol, tedy dívky, která působí na návrhářské škole módy. Čeká ji spoustu nástrah, ale také dobrodružství.

VSS - Velká Srandovní soutěž

24. dubna 2011 v 18:59 | LáLa |  Soutěž!


Velká Srandovní soutěž
Nápad byl nečekaný, ani nevím, proč jsem ho vymyslela, ale to teď neni podstatné. Zkrátka, oč jde?
v této soutěži budete vymýšlet prostřednictvým úkolů různé věci spojené se srandou. Tentokrát nepůjde o žádné hlasování či tak, beztak reklamama si málokdo něco dokáže ;))... Zkrátka, půjde zde hlavně o pobavení, budu preferovat všechno, co bude mít nějaký vtip.

Jak se přihlásit? Napíšete pouze do komentářů:
Přezdívku
základní věc samozřejmě :D
Blog
Bez toho se možná obejdete, takže, není to povinné, ale chceteli po mě návštěvu a podporu určitě napište :))
e-MAIL
Ten tu bude hrát velkou roli, páč vám na něj budu zasílat úkoly a pokud e-mail nepoužíváte a nemáte blog, Bude tu úkol v novinkách, takže nebude ztraceni :)

Mezi nebem a zemí...

24. dubna 2011 v 16:19 | Lála =) |  Co je nového?Moc vás tu vítám! =))
Jsem Laďka přezdívaná Lála, jelikož mi tak začl říkat můj mladší bráška, když mi neuměl říct normálním jménem Lada. I přesto, že mu jsou tepr dva roky, Lada už říct umí, ale přezdívkou "Lála" mi říkají lidi stále. Čili, jsem Lála :D, je mi 12 let a... to je všechno. =DD

Mezi nebem a zemí...

Zaujmout bych vás na tomhle blogu chtěla zaujmout a je to i mým cílem vás pohltit nejprve tzv. zpravodajstvým. Věcmi, které se na našem světě dějí, a říci na to i svůj vlastní názor. Další věcí na tomto blogu budou příběhy, který píšu už od třetí třídy a mám jich plné složky v počítači či v mém bloku v šuplíku :D. Další věci si musím domyslet, ale jedna z nich bude i nějaká diskuze s vámi, grafika, soutěže a všeobecné rady, které občas budou přínášet asi nic nepoužitelného do života. Přesto, snad se vám tu bude líbit, a během týdne to tu dám do pořádku :)

Mějte se krásně!! :))