Caroliino studium

1. Příjezd

29. května 2011 v 12:09 | Sharlli
C: Proboha! S tímhle pitomým budíkem budu muset opravdu něco udělat. To jsem mohla čekat. Celé ráno bylo úplně na levačku. Metro nejezdí, na ulicích zácpa a žádný taxík v dohledu. To je ukázková pohroma. Úplně jsem se zapomněla představit. Jsem Carol a tohle je můj první den na akademi módy.
1. Příjezd
C: Pořád nemůžu uvěřit tomu, že mi paní Stevensonová nabídla místo na své akademii. Teď nastal čas jít za svým cílem a ukázat, čeho jsem zkutečně schopná. Musím si dát záležet na tom, abych udělala dobrý dojem. Zřejmě bych měla jít na recepci a zazvonit na zvonek.
Na recepci
P. Mc: Dobrý den mladá dámo, mohu vám nějak pomoci?
C: Zdravím jmenuji se Carol. Zrovna mě přijali na tuhle školu a…
P. Mc: …a jdete pozdě! Bylo mi řečeno, že vás mám očekávat. Naše ředitelka, paní Stevensonová, na vás zřejmě čeká ve své kanceláři v prvním patře. A dovolte, dám vám dobrou radu: moc se neloudejte! Do prvního patra se dostane tak, že vyjedete výtahem nad schody.
V kanceláři
C: Dobrý den, pane.
A: Ciao, Signorina! Až přijde den, kdy budu mít bílé vlasy, můžeš mi říkat "pane". Do té doby mě oslovuj Angelo. S kýmpak mám tu čest?
C: Jsem Carol a zrovna mě přijali na tuhle školu. Nevíte, kde bych našla paní Stevensonovou?
A: Hm, Carol, řekl bych, že paní Stevensonovou najdeš v dílně módního návrhářství ve druhém patře. Právě tam přednáší. Pro tvé dobro doufám, že ses neopozdila. Jinak brzy dost nepříjemným způsobem zjistíš, že si naše ředitelka potrpí na dochvilnost.
C: Děkuji vám, Angelo. Zapamatuji si to, ale teď už ji radši poběžím najít.
V dílně módního návrhářství
P. St: Kdo nás otravuje teď?
C: Omlouvám se. Jmenuji se…
P. St: Ano, vím kdo jsi. Už jsme kvůli tobě ztratili dostatečné množství času.
C: Ale… Já jsem ani…
P. St: No, děkuji vám. Prohlídka školy pro dnešek skončila. Děkuji vám za pozornost.
Mladá dámo, jsi na mojí škole a uvědom si, že tu existují nějaká pravidla, která je nutno dodržovat. Očekávám, že se jimi budeš řídit do posledního písmene.
Sandy, odvedla bys tuto mladou dámu do svých pokojů?
V pokojích
S: Jak vidíš, paní Stevensonová si hodně potrpí na dochvilnost a pravidla obecně. Není žádná semetrika, vlastně je na nás moc hodná, ale je hodně přísná. Doporučuji ti, abys s ní byla za dobře.
C: Díky za radu.
S: Tady jsou holčičí ložnice, kde budeš bydlet i ty. Není to sice žádný luxus, ale je to tu velmi pohdlné. Kromě příjemných a pohodlných postelí na spaní tu najdeš i počítač, na kterém si sestavujeme rozvrhy.
Další kapitola příště…
C: Carol
P. Mc: Pan MacAlister
A: Angelo
P. St: Paní Stevensonová
S: Sandy

Je to krátké, ale snad se vám ten příběh bude líbit. Uvidíme, kdo na "něco" :D přijde..
Jinak, napište prosím názor do komentářů a odpusťte si reklamy! =)
 
 

Reklama