Co je nového?

spřátelení

25. dubna 2011 v 13:09 | Lála =)
Takže, rozhodla jsem se udělat článek na spřátelení. Někdo mi píše do komentářů, ale abych v tom neměla takový zmatek na spřátelení prosím pište pouze sem, budu vám zkutečně vděčná. =)

Spřátelení člověka blogu a člověka s blogem =D

Co mi sem napíšet? Nemusíte mi sem nic psát o sobě a tak. Udělám si o vás obrázek sama, každopádně, pište přezdívku a blog, abych si vás tam mohla přidat. =) Kupodivu tu bude vládnout demokracie (tentokrát to nebude vláda lidu, na to zapomeňte!! =D) Spíše počítejte s volností. Budu ráda, kkdyž mi sem napíšete sem tam nějaký komentář, totéž budu psát já vám. Budu také ráda, když se zúčastníte nějaké soutěže, za to vás odměním reklamou (o tom se ještě dozvíte někdy víc). Každopádně, kdo má zájem tak nepište, není to žádný závazek, stačí mi bohatě navštívit můj blog párkrát do týdne a sem tam přidat komentář. =)

Přezdívka
Blog

VSS - 1. kolo :D

25. dubna 2011 v 12:29 | Lála =)

Takže, ač jsem řekla, že přihlášky zruším až v půl třetí odpoledne, ruším je teď, protože pochybuji, že se někdo přihlásí. Každopádně, máma sedm soutěžících a myslím si, že i když to neni moc, bohatě to stačí.

První úkol
V prvním úkole se budete snažit doplnit k obrázku vhodný argument, aby z toho vyplývala nějaká smysluplná a vtipná věc. Budou to spíše dva obrázky a vy popíšete jejich vzájemný vztah nějakou vtipnou konverzací. Poté mi je odešlete na e-mail, kterým vám pošlu tento úkol (pro info. lada@temnak.cz). Odeslání bude během týdne, prostě týden je maximální doba, když to budou mít všichni hotové dříve, zhodnotím to dříve :D

Soutěžící

Nebudu si tu hrát na chytrou, páč chytrá nejsem :D Prostě vám přeju hodně štěstí a ať se vám daří :))

•LadySkajka•
Natka.B*
Nikee**
Cr&zyGirl
Swetee
Denisse
Baruenka

Mimochodem, všechno podstatné i obrázky obdržíte na e-mail takže, mějte se krásně, všichni a změním to, protože by mi bylo líto, kdybyste měli málo hlasů, proto tedy budu ráda, když si budete schánět hlasy, ač jsem to původně chtěla nechat na lidech, tak nevadí. =)

Mezi nebem a zemí...

24. dubna 2011 v 16:19 | Lála =)Moc vás tu vítám! =))
Jsem Laďka přezdívaná Lála, jelikož mi tak začl říkat můj mladší bráška, když mi neuměl říct normálním jménem Lada. I přesto, že mu jsou tepr dva roky, Lada už říct umí, ale přezdívkou "Lála" mi říkají lidi stále. Čili, jsem Lála :D, je mi 12 let a... to je všechno. =DD

Mezi nebem a zemí...

Zaujmout bych vás na tomhle blogu chtěla zaujmout a je to i mým cílem vás pohltit nejprve tzv. zpravodajstvým. Věcmi, které se na našem světě dějí, a říci na to i svůj vlastní názor. Další věcí na tomto blogu budou příběhy, který píšu už od třetí třídy a mám jich plné složky v počítači či v mém bloku v šuplíku :D. Další věci si musím domyslet, ale jedna z nich bude i nějaká diskuze s vámi, grafika, soutěže a všeobecné rady, které občas budou přínášet asi nic nepoužitelného do života. Přesto, snad se vám tu bude líbit, a během týdne to tu dám do pořádku :)

Mějte se krásně!! :))
 
 

Reklama