Sharlli

Někdo v říši kina =D

26. dubna 2011 v 15:19 | Lála =)
Dneska jsem zavítala s naší polovinou školy, včetně naší třídy :D do kina na Alenku v říšu divů. No upřímně, jednak jsme tam nesměli nic jíst, což bylo pěkně na houby (hlavně že tu mám, jako obrázek popcorn :DD). Ale dalo se to, film nebyl tak špatný :D. Nejvíc se mi tam líbila bitka mezi tim červenovlasym nečlověkem a tim jakože Michaellem Jacksonem, prostě oni váleli, jak mohli! :D. Jináč, neučili jsme se a to bylo hlavním důvodem proč jsem se do kina těšila, ale, asi bych na ten film už znovu nešla, na mě moc pohádkový! :D
Dneska bych se tu měla objevit s článkem, který bude něco k dění na tý naší zemiplacce :D. Jinak možná, asi (chvíle napětí :D), napíšu článek na superstar, páč chci na to říct svůj názor a pojat ho zase v komickém provedení, ale uvidím, jak to stihnu páš se zítra už normálně učíme. Každopádně "Info ze Zeměplacky" se vám určitě dostaví!! ;) :D
Mějte se krásně a skládejte básně!! =))
Lála

Jak přežít útok zombíků?? :D

25. dubna 2011 v 19:09 | Lála =)
Jak přežít útok Zombie
Miluji zombíky, tak jsem si našprtala pár věcí a převedla si to do komické podoby. Snad se vám to bude líbit, stejně jako mě. Mimochodem, až se tato příležitost splní budete vědět, co dělat a to je náhodou dobře, jinak si myslím, že jste o tom určitě někdy slyšeli, že zombící jsou. Já osobně věřím v nadpřirozeno protože to není realita, ve které se musím řídit podle zákonů, ale je to prostě fantazie, a záleží pouze na vás jak si tento článek přeberete :))Zombíci (prostě zombie :D) jsou jak známo oživené mrtvoly, respektive mrtví lidé, jejichž těla z nějakých divných a potrhlých důvodů ožila. Jak je poznáte? Lehce, protože mají zelenou pleť, která se rozkládá (no fůj :D), přesto jsou podbní těm našem lidem, i když asi jinak, než si všichni představujete :D. Když jdou, můžete si představit opilce, který jde po desítkách piv po ulici či náměsíčnýho člověka který hledá záchod, ale dojde do ledničky :D. Neni hezký, když se derou dopředu, straší to lidi a všichni utíkají.

  • MŮŽE BÝT
Nikdy nevíte, kdy se ve zpravodajství dostane k útoků zombie, páč je nějakej vědec či hrobník objevil (jako je to fakt těžký vlézt do hrobu, že :D). Pokud tato situace nastane, určitě nebuďte nikdo neklidný a nezačněte bláznit z toho, že vás sežerou zombíci apod. je o fakt blbost :D. Problém ovšem je, že zombíci se rozmnožují nezkutečnou rychlostí a proto je těžké jim zabránit se přiblížit k vám.Dejte si na ně bacha! Když někoho kousnou,škrábnou či políbí (to asi nehrozí :D) rázem se ten daný člověk mění v zombího taky. Jenže, je to nevyléčitelné a zombím zůsaneš stále, takže, když se o tom dozvíš, leť do bezpečí! Určitě je důležité, abyste našli bezpečný úkryt a zjistili si, kde se zombíci vyskytují a kde je naopak bezpečno. Ubezpečte se, že máte dost jídla a vody, všechno zavřete, zatáhněte a zamkněte, aby se k vám nikdo nedostal, ale, ověřte si i bezpečností a únikový výcod, nikdy nevíte, kdyby náhodou tam přišli.

  • KDYŽ JSTE MEZI NIMI
Určitě si hrajte, jakože ste jedni z nich, nakloňte hlavu slintejte a skučte :D. Zkrátka se chovejte jako oni. Nepřipravujte se o energii a nezabíjejte je, konec konců už jsou mrtví :D. Akorát se jich můžete zbavit utrhnutí hlavy či rozdrtění mozku (takže, mějte kladiva a vrtačky :D). Můžete je také spálit, jenže se budou pohybovat i jejich jiné části těla, proto si dejte na tuto akci pozor. Přeju hodně štěstí! =))

PS: Kdybyste náhodou chtěli vědět víc o zombíkách, jděte na wikipedii, tam se dozvíte víc =DD

KOPÍRUJTE JEN S POVOLENÍM O DEMĚ!
 
 

Reklama